1. Чим наші вікна відрізняться від дерев’яних вікон інших виробників?
 
На відміну від вікон «Німецького» типу ( товщина бруса 68 мм.) – наші вікна «Скандинавського» типу (товщина бруса 78 мм.), а це у свою чергу більше деревини, товстіша стулка, відповідно -- тепліше вікно.
 
         2.  Яка особливість склопакету ?
 
Завдяки ширині бруса, ми можемо ставити масивний двокамерний склопакет, з повітряними камерами по 12мм. В середині склопакету загерметизоване сухе повітря.
 
        3.   Інші особливості?
 
Також ми ставимо 2 водвідливи -- на стулку вікна і на коробку. Непримерзаючий гумовий ущільнювач в 2 контури. Австрійська фурнітура фірми МАСО. Німецьке лакофарбове покриття фірми Remmers. Поділ по класам якості.
 
        4. Чим наші двері відрізняться від дерев’яних дверей інших виробників?
 
Ми виготовляємо двері з клеєного щита, з вирізанням усіх сучків. Різноманітність форм і типів. Можливе шпонування. Можливе виготовлення «під ключ».
 
        5.   Яка ціна вікон?
 
Однієї ціни на вікна немає. Вона залежить від розміру вікна, поворотності стулок (глухе, поворотне, поворотно-відкидне) та інших характеристик вікна.
 
         6.    Яка ціна дверей?
 
Однієї ціни на двері немає. Вона залежить від розміру дверей (одинарний, подвійний, спарений дверний блок), обраному типу, ступеню готовності (фарбоване – не фарбоване), комплектації (замки, петлі, скло, шалівка).
 
         7.  Термін виготовлення вікон?
 

Орієнтовний термін виготовлення віконного блоку 4-6 тижнів.

 
         8.  Термін виготовлення дверей?
 
Орієнтовний термін виготовлення дверного блоку 6-8 тижнів.
 
 
   
Besucherzahler russian brides
счетчик посещений